Hakkımızda

Kurum Müdürünün Mesajı

Ceviz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Özel Eğitim Öğretmeni, Dil ve Konuşma Terapisti, Odyolog, Psikolog, Çocuk Gelişimi Uzman, Okul Öncesi Öğretmeni ve fizyoterapistten oluşan tecrübeli kadromuz ve ailelerimizin işbirliği ile yıllardır  eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

Ceviz Akademi Hakkında

Çocuklarımız, huzur, konfor ve güvenin ön planda yer aldığı ayrıcalıklı eğitimleri, Ceviz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde alacaklardır.

Gerek bilişsel, gerekse de sosyal anlamda eğitim alarak, bu alanlarda bulunma becerisi kazanacak çocuklarımıza, son teknolojiye sahip ortamlarda eğitim verilecektir. 15 yıldır bu alanda çalışmalar yürüterek, eğitimli ve uzman eğitmen kadromuz ile her çocuğun en özel eğitimi almasını hedeflemekteyiz.

Çocuklarımızın durumlarına ve gereksinimlerine göre verilmesi gereken eğitim belirlenir, bunun sonucunda güvenilir, konforlu ve huzurlu bir ortamda bu eğitimler uygulanır.

Çocukların kendilerine ait özelliklerinin olması, her çocuk için eğitimin farklılaşmasını gerektirir. Üst düzey verimin sağlanması için planlanan programlarımız sayesinde, özel gereksinime sahip çocuklarımız için üst düzey eğitim kadromuz ile eğitimler sunuyoruz.

Sahip olduğumuz şubelerimizde, ismimiz ile öne çıkarak, son teknolojiyi entegre ettiğimiz eğitimleri İstanbul’da sunuyoruz.

Image
Otizm
Image
Fizik Tedavi
Image
Psikolojik Danışma
Image
Özgül Öğrenme Güçlüğü
Image
Dil ve Konuşma Bozuklukları
Image
Rehabilitasyon

    Başvuru Formu

    Randevu ve Diğer Sorularınız İçin Bizi Arayın!

    Bizi arayarak izlenmesi gereken süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. değerlendirme, özel eğitim, servis ve randevu tamamen ücretsiz, devlet destekli olarak sağlanmaktadır..